IVE - mažų žmonių dalykai

lt | en
krepšelis
(0) 0 LTL
Ive.lt / taisyklės

Parduotuvės taisyklės
Pirkimo taisyklės labai paprastos. Tereikia išsirinkti patikusį rūbelį, jį užsisakyti, sumokėti banko pavedimu ir per 1-3 darbo dienas sulaukti siuntinio.

1 ŽINGSNIS
Jūs apžiūrėjote visus siūlomus daiktus, išsirinkote labiausiai patikusį ir paspaudę jo nuotrauką, perskaitėte detalesnę informaciją. Čia svarbu atkreipti dėmesį ar yra jums patinkanti spalva, tinkamas dydis, pažiūrėti visas su šiuo daiktu susijusias nuotraukas. Ar jus tenkina gaminio sudėtis ir kaina, ar prekę šiuo metu turime. Jei taip, pasirinkite norimą kiekį ir spauskite užrašą „perku“.

2 ŽINGSNIS
Paspaudus užrašą „perku“, atsidarys prekių krepšelis, kuriame jus matysite pasirinktą prekę. Jei nuspręsite, kad norėtumėte nusipirkti dar ką nors, ar dar kartelį apžiūrėti viską – spauskite „tęsti apsipirkimą“. Į prekių krepšelį galite grįžti bet kada paspaudę ant užrašo „krepšelis“.

Jei nuspręsite, kad pasirinktų prekių jums reikia daugiau, lentelėje „kiekis“ – įrašykite norimą skaičių ir paspauskite „atnaujinti“. Taip pat tai padarykite, jei norite prekę iš krepšelio išimti – tereikia pažymėti ties „ištrinti“.

Jei viskas tinka ir nieko nenorite keisti, spauskite „pirkti“.

3 ŽINGSNIS
Paspaudus „pirkti“, atsidarys lentelė, kurioje prašytume jūsų užpildyti kelias būtinas grafas, jas užpildę, spauskite „tęsti“.

4 ŽINGSNIS
Įsitikinkite, kad jūsų duomenys tikslūs. Atkreipkite dėmesį į kainos pakitimus pirkinių krepšelyje, jums bus priskaičiuotos siuntimo išlaidos. Šioje lentelėje taip pat turite pažymėti varnelę, kad esate susipažinęs su mūsų parduotuvės pirkimo taisyklėmis. Šios taisyklės yra ir pirkimo sutartis, kuri įsigalioja kai mes gauname pranešimą iš banko, kad atlikote apmokėjimą.

Tada spauskite „patvirtinti užsakymą“. Paspaudus šį užrašą, jūsų užsakymas jau bus užregistruotas.
Apmokėjimo tvarka
Netrukus su jumis bus susisiekta Jūsų nurodytu elektroniniu paštu arba telefono numeriu ir jūs gausite sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, o jį gavę, išsiųsime jūsų prekę jums per kurjerių tarnybą.
Pristatymas
Pristatymo kaina į visus Lietuvos miestus – 10 Lt. Pristatymo kaina š kitas šalis gali svyruoti nuo 10 iki 20 Lt, ją aptarsime susisiekę elektroniniu paštu. Perkant daugiau nei vieną daiktą, pristatymas į bet kurį pasaulio kampelį – nemokamas.
Prekių grąžinimas
Jeigu gauta prekė buvo nekokybiška, pažeista, netiko spalva ar dydis, ar šiaip persigalvojote, galite ją grąžinti per 14 dienų nuo siuntos pristatymo dienos.

Tereikia mums paskambinti tel. 8650024425 ar parašyti ive@ive.lt ir susitarti dėl grąžinimo sąlygų, gauti grąžinimo forma el. paštu.

Prekės grąžinamos originalioje prekės pakuotėje bei būsenoje, kokioje ir buvo išsiųstos klientui. Šiuo atveju, pinigai už grąžinamą prekę, bus pervesti į jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos užpildymo.

Prekės negalėsime priimti atgal, jei jos buvo dėvimos ar avimos ir pan., jei buvo sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės.
Autorinės teisės
Išimtines autoriaus teises saugo Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti taikytini teisės aktai.